O autorze

Wreszcie wolność (finansowa), można robić prawie wszystko... Autor z żoną ratują pleśniejący chleb na pokładzie katamaranu Lagoon 440. Ocean Indyjski, 1000 mil od brzegów Afryki.Ryszard Jaszczyński – urodził się i dorastał w komunistycznej Polsce. Mimo to, a może właśnie dzięki temu, nigdy nie przestał marzyć.

W dziedzinie finansów jest samoukiem. Przeczytane setki książek oraz (paradoksalnie) brak formalnego ekonomicznego wykształcenia zaowocowały nowatorskim, niezwykle prostym i logicznym, podejściem do zasad budowania zamożności.

Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły autorowi zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności.

Szeroki zbiór życiowych doświadczeń oraz znajomość świata (nie tylko finansowego), gwarantują, że czytelnik nie będzie się nudził podróżując „drogą do zamożności”. Autor był między innymi: szybownikiem, instruktorem lotniczym, członkiem kadry narodowej w sportach samolotowych, wykładowcą akademickim, kapitanem w PLL LOT. Posiada także patent morskiego sternika jachtowego.

Książka „Droga do zamożności” jest autorską receptą na finansowy sukces. Jest zbiorem przemyśleń, wskazówek i przykładów niezwykle pomocnych w dążeniu do finansowej wolności i do udanego, spełnionego życia.

[grwebform url=”http://app.getresponse.com/view_webform.js?wid=7814402&u=8SWu” css=”on”/]